Farba: modrá
Evidenčné číslo: 2212
Dĺžka (km): 17,5 km
Prevýšenie: 15/0 m (pozor uvádza sa smere popisu trasy)
Náročnosť / Určenie: REKREA (ľahké) - MTB TRASY
Povrch: asfalt, poľná cesta

Charakteristika: Regionálna modrá cykloturistická trasa prechádzajúca naprieč Stoličným potokom, ktorá spája mesto Senec s Voderadmi.

Popis: Trasa začína pri východnom vstupe do rekreačnej oblasti slnečné jazerá v blízkosti informačného centra. Trasa smeruje do obce Reca, ktorou prejdeme neskôr okolo viníc k železničnej trati. Prejdeme do obce Nový Svet , opäť pretneme železnicu, pokračujeme cez polia okolo štrkoviska do Veľkého Grobu. Na námestí si môžeme oddýchnúť v turistických prístreškoch. Po načerpaní nových síl nás čaká cesta okolo Kostola, ďalej cez polia do obce Voderady, kde na námestí pri kostole trasa končí.
https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.